Mobilní telefony [stránka 2/3] » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Nejmenší a nejlehčí mobilní telefony na světě

Jestli vás zajímají ty nejmenší, nejužší, nejtenčí a nejlehčí mobilní telefony na světě, tak vám pravě čtyři tyto kousky představím. Bohužel některé z nich u nás není možné zatím sehnat, ale určitě se k nám časem dostanou a první z nich je: Číst dál »

Mivvy music - Nejmenší mobil na světě

Mivvy music je nejmenší mobilní telefon na světě své pevné konstrukce. Číst dál »

TeddyFone - mobilní telefon pro ty nejmenší

TeddyFone je první telefon pro dětí od 3 let se kterým se cítí bezpečněji. TeddyFone slouží jako telefon i jako elektronická chůva. Číst dál »

PlayStation hry na PDA s Windows Mobile [upraveno]

Ano! Na vašem PDA s Windows Mobile si nyní můžete bez problému zahrát nějakou tu PS hru a já vám poradím jak toho docílit. Číst dál »

Asus P535 - jak ho vidím po 3 dnech používaní

Už si s ním hrají tři dny a nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Asus P535 mi přišel 31. srpna a tak jsem jej rozbalil. První věc, které jsem si všiml je váha. Připadal mi celkem těžký o proti mé Nokii N70, ale při delším používaní mi to už nepřišlo. A druhá věc, která mě překvapila, že mi byl dodán s Windows Mobile 6 profesionál CZ i když jsem čekal, že bude obsahovat pětku, kterou bych si stejně upgradoval na šestku, takže o starost méně a tak jsem začal bádat a zkoumat co ta krabička dovede. Číst dál »

Proč to šílenství okolo Apple iPhone?

Apple iPhone je poslední dobou hodně diskutovaná věc, ale co lidí láká pro tento skvost? Číst dál »

Dlouhé čekáni na ASUS P535 (příběh)

V předchozím článku jsem psal, že se chystám pořídit si ASUS P535 a tak se i stalo. Číst dál »

Jsem budoucí majitel PDA ASUS P535

Dnes ráno jsem si objednal PDA ASUS P535 v tmavé barvě. ASUS sám o sobě patři ke kvalitním značkám ať se jedna o jakýkoliv produkt. ASUS P535 je velmi kvalitní produkt, který má pevnou konstrukci a nikde nevrže. Po SW stránce nabízí operační systém Windows Mobile 5.0, který lze oficiálně upgradovat na Windows Mobile 6 CZ. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: