Já a mé okolí » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

17.pro 2010
10:02 odp.

A prase je doma

A prase je doma

Začalo to reklamou, která nás zaujala. My ji uvěřili. Začali jsme nakupovat, vystřihovat a lepit. Až toho bylo dost, tak jsme to zabalili a poslali. Uběhlo pár dní a prase je doma. Číst dál »

Rádio soutěž - tak mi to zase vyšlo

Není to tak dávno co jsem psal o výhře v rádiu Kiss Morava, kde se mi poštěstilo vyhrát tři pizzy. A tak se mi poštěstilo podruhé, jen v jiném rádiu a to v Helaxu. Číst dál »

Co obnáší stát se LEPIČEM? Úplná alchymie

Když jsem zjistil, že finančně nevycházím, tak jsem se začal poohlížet o různých brigádách na víkendy. Na velmi zmámen portálu prace.cz jsem objevil brigádu od společnosti RENGL s.r.o. a to lepení plakátu na oficiální plakátovací plochy. Tato nabídka mě zaujala už jen z důvodu, že se jedna o jednodenní vylep týdně. Tak jsem zavítal na stránky RENGL a vyplnil krátký formulář. Potom jsem čekal co se bude dít dál. Číst dál »

Po sto létech nově a v novém - tak se kochejte

Konečně jsem dokončil, to co jsem sliboval již hodně dlouho (myslím, že to budou téměř tří roky). Ano, jde o tenhle zbrusu nový web s novým jádrem a novým stylem. Tento původně multi-web přejmenovaný na multi-blog (CDMB) byl jíž několikrát předěláván, jak designově, tak i skriptově. Tak doufám, že se mi konečně povedl a i vám se líbí. Číst dál »

Dnes mám narozeniny - i ten nahoře to ví

Dnes jsem si udělal volno z práce, ale vůbec ne kvůli mým již třiadvacátým narozeninám, nýbrž kvůli nedostatku práce. A tak jsem zajel na „pokec“ k mamce do firmy. Když jsem dorazil tak mě hned přepadla ve dveřích s gratulaci a velkou bonboniérou za zády. Číst dál »

Cesta domů - trapas, který nemá obdoby

Babička. Tak jak to už u babiček bývá, tak dovedou překvapit opravdu s čímkoliv. Ale co vyvedla moje babička, nečekal opravdu nikdo.

Babička se rozhodla na stará kolena odstěhovat do rodinného domku. Našla si stejně starého přítele, který však nikomu z nás nebyl sympaticky, to je však vedlejší. Snad je dost stará na to aby věděla, s kým chce trávit zbytek života. Svůj dosavadní panelový byt pronajímá, aspoň nějaké přivyděláni k důchodu. Číst dál »

12.pro 2009
02:26 odp.

Pozor! Vánoce se blíží

Pozor! Vánoce se blíží

Vánoce jsou den ode dne blíž, lidé jsou hodinu od hodiny nervóznější a minutu od minuty přemýšlí Ježíšek co vám naděli.

Tak vám přeji krásné prožiti svátku a užijte si ten kousek volna, který nás připraví o většinu financi. A hodně štěstí v novém roce 2010, který můžete slavit o 2 dny navíc. Číst dál »

7.lis 2009
03:37 odp.

Nejlepší YouTube výběr

Nejlepší YouTube výběr

Již dlouho jsem zde nenapsal žádný článek. Bylo to tím, že jsem vyletěl z matčíného hnízdečka a postavil si vlastni. Přesněji pronajal spolu s přítelkyni a nevlastním synem. Konečně jsme kompletně zabydlení a zařízeni. I když mi rodina sebere hodně času, tak doufám, že mi ještě nějaký zbude na web. A jelikož je víkend, tak jsem vybral 11 YouTube videi na pobaveni. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: