Zajímavosti » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Google Street View pro celou Českou republiku - bleskovka

Neuvěřitelné! Street View neboli virtuální procházka je kompletní pro celou Českou republiku a to dříve než daleko větší a zajímavější státy, jako je například Německo, Rakousko, Polsko či Maďarsko Číst dál »

15.říj 2010
10:38 odp.

Ukázky z předvolebního výlepu

Ukázky z předvolebního výlepu

Před volby jsou všechny volební strany velice aktivní hlavně na reklamě. Všude rozlepené volební plakáty, tím myslím hlavně těch černých výlepu na autobusových zástavkách. Já jako lepič u společnosti Rengl s.r.o. jsem to poznal na vlastní kůží, protože mým neatraktivním úkolem strhávaní tohoto výlepu. Číst dál »

Velká rohová vana - hit pro hloupé

Velké rohové vany se stávají čím dál tím větším hitem jak v rodinných domech, tak i v panelových. Chaty nejsou žádnou výjimkou. Podle mých instalatérských zkušenostech soudím, že uživatele raději sáhnou po rohové vaně díky luxusnímu působení. Číst dál »

Nejzajimavější autobusové zastávky světa

Jezdíte často autobusem? Už Vás nudí ty monotonní autobusové zastávky bez jakékoliv inspirace? Autobusové zastávky Vám sice nezkrášlím, ale můžu Vám ukázat jak to vypadá jinde ve světě. Jediné co nám zbývá je doufat, že se k nám taky něco dostane. Číst dál »

Příprava popcornu mobilem? Podvod a vysvětlení [upraveno]

Na internetu se začali objevovat různé videa a články o přípravě popcornu mobilním telefonem (dále už jen mobil). V praxi by to znamenalo, že mobil nejen svými mikrovlny dokáže upéct popcorn, ale také váš mozek. Číst dál »

ø 3 (1062 hlasů) | CrazyDog | Zajímavosti | 3 komentáře
CocaCola light + Mentos =  nebezpečná kombinace

Možná tuto kombinaci již znáte protože se jedna již o 2 roky starou záležitost, ale ke mě se tomu dostalo teprve nedávno a po pár testech s kolou a mentosem jsem se rozhodl napsat tento článek. Číst dál »

Čipové občanky typu all-in-one již roku 2010

Ministerstvo vnitra se rozhodlo, že v roce 2010 zavedou čipové Občanské průkazy, které by měli ulehčit peněžence o pár dokladu, jako je řidičský průkaz a zdravotní průkaz. Takže místo tří dokladu budete nosit jen jeden čipový. Číst dál »

Nejhorší paměťová karta značky Kingston

Nejprodávanější značka paměťových karet je Kingston a přitom je to nejhorší a tudíž i nejlevnější karta. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: