Nezařaditelné » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Staň se VIP hráčem Battlefield P4F a vyhraj 4500 fund's

Staňte se minimálně na jeden měsíc VIP členem českého klanu KAT a automaticky soutěžíte o krasných 4500 fundů do hry Battlefield Play4Free. Soutěž není určena jen pro Českou republiku, ale také pro tu Slovenskou. Číst dál »

18.čen 2013
06:30 odp.

E-star energy drink

E-star energy drink

Nový německý E-star energy drink se může pochlubit hned ze startu osmi druhý příchutí. Jako sběrateli energetických nápojů mi byli podarovaný tří příchutě k otestovaní a to Classic, Cranberry a Lemon&Lime na které se podíváme blíže. Číst dál »

7.led 2010
12:00 dop.

Výpadek serveru! Oops!

Jistě jste si někteří všimli, že ve středu 6.1.2010 tyto stránky nefungovali. Na hlavní doméně byla chyba 403 Forbidden a na dalších podstránkách byla BlueBoard chyba. Číst dál »

Šťastná čísla do sportky - zaručený úspěch ;)

Podání sportky je lákavá věc, zvlášť když se Jackpot pohybuje nad 50-ti milionovým limitem. Stáčí uhodnout jen šest čísel, ale jaké čísla to budou? Možná to máte vepsané ve jméně, stáčí si je jen vypočítat. Číst dál »

Obchodní finty pro zaručený úspěch

Už nějakou dobu sleduji strategie různých obchodníků, kteří jsou buďto neúspěšní anebo velmi úspěšní. Ti úspěšnější mají své zaručené finty, kterých není zrovna málo. Pár jsem jich odkoukal a tak se chci o ně podělit. Číst dál »

Hyundai a Marlenka zachranili finanční krizi: ironie

Přesně tak, Nošovická Hyundai a Frýdecko-Místecká (část Lískovec) Marlenka tvrdí, že pravě oni zachránili finanční krizi. V novinách, na internetu a dokonce i v televizi inzerují, že rozšiřují výrobu a nabízí práci spousty lidem. Číst dál »

Baumax, čtvrtek, sleva na všechno 10% - podvod

Baumax připravil na včerejší čvrtek 21.5.2009 akci se slevou -10% na veškerý sortiment v prodejně. Kdo si však prohlíží katalogy nebo má přehled o cenách v Baumaxu, tak jistě zaznamenal, že na daný den bylo téměř vše o nějaké to procento dražší. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: