Mobilní telefony » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Lupa v Android aplikaci Gmail přeci jen funguje

Na různých fórech čtu dotazy typu „Proč v Gmail aplikace na Android telefonech nefunguje gesto s dvěma prsty a to přiblížení emailu?“. A to s běžnou odpovědí „Protože to Google nenaprogramoval.
A tak se diskuze odebírá k tématu alternativy aplikace, která neexistuje. Neboť se doposud nenašel žádný programátor, který by chtěl trumfnout Google. Číst dál »

Vánoční akce od Gameloftu pro Android

Limitovaná vánoční akce od předního vývojáře her Gameloft. Tato firma se rozhodla „darovat“ vše za almužnu, která činí 19,50 Kč. Na výběr máte ze všech žánru ať už válečné, logické, karetní nebo závodní. Číst dál »

21.úno 2011
09:18 odp.

Má mobilní historie

Má mobilní historie

Abych si v budoucnu zavzpomínal a jistě i vám připomněl, co před pár lety bylo iN - jsem se i díky inspiraci Freezyho rozhodl vypsal svou mobilní historii. Vzpomínáte si na svůj první mobil a jak jste k němu přišli? Číst dál »

Jak vypnout XT9 u HTC Desire s Android 2.2?

Jsem nový a šťastný majitel HTC Desire. Desire je sice více jak rok starý, ale stále v perfektní kondici a i novinkám by to z fleku nandal. Ale k věci.
První věc, která mě neuvěřitelně deprimovala byla „automatické opravy slov“ v SMS zprávě. Jelikož je lepší SMS odesílat bez diakritiky (zkracování délky zprávy), tak je to velmi neužitečná funkce. Na první pohled (pro začátečníka) není ani jasné, jak tuto funkci vypnout. Číst dál »

Mivvy dual music - menší než nejmenší

Před dvěma roky jsem psal o Mivvy music, jako o nejmenším mobilním telefonu pevné konstrukce. Pokud nepočítám nepraktické hodinky se zabudovaným telefonem dovážené z Číny, tak nový Mivvy dual music avšak vyšší o 3mm oproti bývalému Mivvy music ale vybavenější o více než 100%. Číst dál »

Samsung představuje první 12MPx foto-mobil

Že Samsung chystá nový mobilní telefon Innov8 s 8MPx fotoaparátem, jste možná už slyšeli. Ale díky SonyEricssonu C905, který údajně vládne také 8MPx fotoaparátem, tak Korejská společnost Samsung představila první 12MPx foto-mobil na světě, který chce předvést na veletrhu „světových mobilů 2009“ v Barceloně. Číst dál »

31.led 2009
09:56 dop.

Kdo nemá Apple iPhone není iN

Kdo nemá Apple iPhone není iN

Marketing udělal své a Apple za svůj model iPhone sklízí velmi sladké ovoce. Podle analytické agentury iSuppli se stal nejprodávanějším smartphone ke konci roku 2007 a začátkem roku 2008, čímž rozpoutal válku u ostatních výrobců, kteří se teď velmi snaži překonávat. Číst dál »

Windows Mobile 7 - Konečně něco nového?

Windows Mobile 6 se nijak výjimečně oproti Windows Mobile 5 neliší kromě lehké změny vzhledu a díky konkurence Apple iPhone se Microsoft rozhodl pro revoluční změnu na kterou se může těšit již v roce 2009. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: