Nezařaditelné [stránka 2/3] » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Smůla nebo štěstí aneb vrak za milion

Tati, vypůjčil jsem si tvé nové „ještě nezajeté“ Ferrari. Přečetl si otec rodiny Wilsonové ještě před telefonátem policie, že jeho syn měl dopravní nehodu. Cože?! Stalo se mu něco? Vykřikl otec. Komu? Autu nebo synovi? Zareagoval policista. Číst dál »

Co je na obrázku? + vyhodnocení

Když jsem si dnes hrál s mobilním foťákem, tak mě napadlo vytvořit soutěž podobnou jako je v časopise abc zvanou „Co je na obrázku?“. A tak jsem si pro vás připravil 8 fotografií vyfocené z detailu mobilem Nokia 2630 aby to bylo těžší. Číst dál »

10-ti minutový email = Stop spamu

Jistě jste se již setkali se situaci, kde jste si potřebovali stáhnout například program do PDA, který byl nabízen zdarma, ale jen pod podmínkou registrace, která vyžadovala ověřený email a další údaje. Číst dál »

Jak si vydělat snadné peníze aneb pozor!

Poslední dobou se u nás rozmohl ve velkém prodej z Činy, ale nejhorší je na tom, že i vy se může stát snadnou obětí a přitom prodělat tisíce. A naopak druhé stráně (ten co vám nabídl výrobek) vydělat tisíce. Číst dál »

Co hraje na Discovery? TV program? Smůla!

Chcete vědět co hraje nebo co bude hrát na Discovery? V tom případě máte smůlu a neporadí vám ani TV program. Minimálně měsíc pozoruji, že v televizním programu píšou úplně něco jiného než tam ve skutečnosti hraji. Číst dál »

12.úno 2008
09:59 odp.

CrazyDog mánie fotografií

CrazyDog mánie fotografií

Sbírka nejpotrhlejších fotomontáží z psího života, tedy zblázněného psího života. Nejedna se o nic víc, než jen o pobavení a nechci se tím nikoho nijak dotknout a kterých se to přece jen dotkne, tak mi to prosím odpustě. Číst dál »

Na co si dat pozor při závěrečné jízdě [upraveno]

Jelikož mám autoškolu napodruhé zasebou, tak vím na co si dávat velký pozor abych prošel a jestliže se chystáte dělat autoškolu anebo máte těsně před závěrečnou jízdou, tak si na následující body dejte velký pozor a měli byste bez problému prospět. Číst dál »

23.srp 2007
10:00 dop.

Česká Televize mění vzhled

Česká Televize mění vzhled

Od 1. září 2007 se můžeme těšit na nové logo České Televize a nejen to. S logem se změní i upoutávky a různé znělky. Pokud si dobře vzpomínám, tak jde o první změnu od samého spuštění ČT. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: