Blog [stránka 11/15] » CrazyDog ~ Multi-blog

PlayStation hry na PDA s Windows Mobile [upraveno]

Ano! Na vašem PDA s Windows Mobile si nyní můžete bez problému zahrát nějakou tu PS hru a já vám poradím jak toho docílit. Číst dál »

Bluefish jako skvělá alternativa PSPadu

Když jsem přecházel na Linux distribuce Ubuntu, tak jsem ještě dlouho psal weby v PSPadu emulovaný přes wine. Zvyk je železná košile a nechtěl jsem se sním rozloučit už jen k vůli skvělých funkci bez kterých bych se nemohl obejit. Číst dál »

Asus P535 - jak ho vidím po 3 dnech používaní

Už si s ním hrají tři dny a nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Asus P535 mi přišel 31. srpna a tak jsem jej rozbalil. První věc, které jsem si všiml je váha. Připadal mi celkem těžký o proti mé Nokii N70, ale při delším používaní mi to už nepřišlo. A druhá věc, která mě překvapila, že mi byl dodán s Windows Mobile 6 profesionál CZ i když jsem čekal, že bude obsahovat pětku, kterou bych si stejně upgradoval na šestku, takže o starost méně a tak jsem začal bádat a zkoumat co ta krabička dovede. Číst dál »

Proč to šílenství okolo Apple iPhone?

Apple iPhone je poslední dobou hodně diskutovaná věc, ale co lidí láká pro tento skvost? Číst dál »

Dlouhé čekáni na ASUS P535 (příběh)

V předchozím článku jsem psal, že se chystám pořídit si ASUS P535 a tak se i stalo. Číst dál »

Jak se zbavit všech reklam Radka Hulána? [upraveno]

Radek Hulán je téměř nejnavštěvovanější weblog v Česku, ale svoji kvalitu si zkazil nejen strategii článků, ale i obrovskými reklamy které poházel všude na stránkách a já mám pro vás jisté řešení jak se všech jeho reklam zbavit. Snad se na mě Radek za svoji snahu něco vydělat nenaštve. Číst dál »

28.srp 2007
01:51 odp.

Sex, sex, sex a zase jen sex

Sex, sex, sex a zase jen sex

Předem upozorňují, že se nejedna o žádný porno článek, ale jen o uvážení jak to vlastně je a jen kapánek kvůli SEO nadpisu. Číst dál »

Jsem budoucí majitel PDA ASUS P535

Dnes ráno jsem si objednal PDA ASUS P535 v tmavé barvě. ASUS sám o sobě patři ke kvalitním značkám ať se jedna o jakýkoliv produkt. ASUS P535 je velmi kvalitní produkt, který má pevnou konstrukci a nikde nevrže. Po SW stránce nabízí operační systém Windows Mobile 5.0, který lze oficiálně upgradovat na Windows Mobile 6 CZ. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: