Tagy: Asus » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „Asus“
Asus P535 - jak ho vidím po 3 dnech používaní

Už si s ním hrají tři dny a nemůžu si absolutně na nic stěžovat. Asus P535 mi přišel 31. srpna a tak jsem jej rozbalil. První věc, které jsem si všiml je váha. Připadal mi celkem těžký o proti mé Nokii N70, ale při delším používaní mi to už nepřišlo. A druhá věc, která mě překvapila, že mi byl dodán s Windows Mobile 6 profesionál CZ i když jsem čekal, že bude obsahovat pětku, kterou bych si stejně upgradoval na šestku, takže o starost méně a tak jsem začal bádat a zkoumat co ta krabička dovede. Číst dál »

Dlouhé čekáni na ASUS P535 (příběh)

V předchozím článku jsem psal, že se chystám pořídit si ASUS P535 a tak se i stalo. Číst dál »

Jsem budoucí majitel PDA ASUS P535

Dnes ráno jsem si objednal PDA ASUS P535 v tmavé barvě. ASUS sám o sobě patři ke kvalitním značkám ať se jedna o jakýkoliv produkt. ASUS P535 je velmi kvalitní produkt, který má pevnou konstrukci a nikde nevrže. Po SW stránce nabízí operační systém Windows Mobile 5.0, který lze oficiálně upgradovat na Windows Mobile 6 CZ. Číst dál »

PDA převládá nad Smartphony, i já se přidám

Již přes rok jsem majitelem oblíbeného Smartphonu Nokia N70 a používám ho spíš jako obyčejný telefon než jako smartphone i když nabízí spousty vychytávek oproti obyčejným hloupým telefonům. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: