Tagy: auto » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „auto“
Synchronizace dálkového ovladače Ford Focus 98-04

Slábne vám baterie v dálkovém ovládaní od centrálního zamykáni auta? Tak doporučuji zavčas baterku vyměnit ať nedopadnete jako já, že po vyměně baterie ovladač stále nereaguje. Pokud máte ještě trochu reagující ovladač, tak na výměnu bývá cca 15 vteřin než se z ovladače ztratí údaje. Bohužel každá značka auta má svůj způsob párování a tady máte návod jak spárovat ovladač pro Ford Focus 1998-2004, který je totožný i pro Fordy Fiesta IV 1995-2001, Mondeo 1997-1999 a Puma 1997-2002. Číst dál »

ø 3.3 (621 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 0 komentářů
21.říj 2012
04:04 odp.

Revoluční poštovní schránka

Poštovních schránek je nespočetné množství a to buď nějaké ty „standardizované“ tvary do paneláku (plechové podélné či plechové na výšku) a nebo k rodinným domkům jsou zase takové stříšky z novinovou rulou. Jsou ale i různé podomácku udělané z odpadní plastové trubky nebo ze silniční značky, která původně sloužila k upozornění na krajnici silnice. Číst dál »

Smůla nebo štěstí aneb vrak za milion

Tati, vypůjčil jsem si tvé nové „ještě nezajeté“ Ferrari. Přečetl si otec rodiny Wilsonové ještě před telefonátem policie, že jeho syn měl dopravní nehodu. Cože?! Stalo se mu něco? Vykřikl otec. Komu? Autu nebo synovi? Zareagoval policista. Číst dál »

Autorádio Blaupunkt s GPS a AutomaticSound

Autorádio značky TravelPilot Rome NAV56 Europe od firmy Blaupunkt je moderní rádio s GPS a s nadprůměrnými funkcemi zvuku. Číst dál »

ø 3.2 (1262 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 9 komentářů
Na co si dat pozor při závěrečné jízdě [upraveno]

Jelikož mám autoškolu napodruhé zasebou, tak vím na co si dávat velký pozor abych prošel a jestliže se chystáte dělat autoškolu anebo máte těsně před závěrečnou jízdou, tak si na následující body dejte velký pozor a měli byste bez problému prospět. Číst dál »

Ne/poslední jízda v autoškole [upraveno]

V pondělí 6.srpna jsem psal článek o mojí první jízdě v autoškole a dnes jsem měl doslova neposlední jízdu. Číst dál »

6.srp 2007
01:55 odp.

První jízda v autoškole

První jízda v autoškole

Ano, zrovna dnes jsem měl první jízdu v autoškole. Měl jsem z toho celkem strach, protože jsem slyšel různé fámy typu „Ukaž mi jak jedeš dopředu a dozadu a jedem na cesty s tím, že pojedeš jak to má být“. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: