Tagy: foto » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „foto“
15.říj 2010
10:38 odp.

Ukázky z předvolebního výlepu

Ukázky z předvolebního výlepu

Před volby jsou všechny volební strany velice aktivní hlavně na reklamě. Všude rozlepené volební plakáty, tím myslím hlavně těch černých výlepu na autobusových zástavkách. Já jako lepič u společnosti Rengl s.r.o. jsem to poznal na vlastní kůží, protože mým neatraktivním úkolem strhávaní tohoto výlepu. Číst dál »

Nejzajimavější autobusové zastávky světa

Jezdíte často autobusem? Už Vás nudí ty monotonní autobusové zastávky bez jakékoliv inspirace? Autobusové zastávky Vám sice nezkrášlím, ale můžu Vám ukázat jak to vypadá jinde ve světě. Jediné co nám zbývá je doufat, že se k nám taky něco dostane. Číst dál »

Samsung představuje první 12MPx foto-mobil

Že Samsung chystá nový mobilní telefon Innov8 s 8MPx fotoaparátem, jste možná už slyšeli. Ale díky SonyEricssonu C905, který údajně vládne také 8MPx fotoaparátem, tak Korejská společnost Samsung představila první 12MPx foto-mobil na světě, který chce předvést na veletrhu „světových mobilů 2009“ v Barceloně. Číst dál »

12.úno 2008
09:59 odp.

CrazyDog mánie fotografií

CrazyDog mánie fotografií

Sbírka nejpotrhlejších fotomontáží z psího života, tedy zblázněného psího života. Nejedna se o nic víc, než jen o pobavení a nechci se tím nikoho nijak dotknout a kterých se to přece jen dotkne, tak mi to prosím odpustě. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: