Tagy: grafika » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „grafika“
Změna stylu na Facebooku pro Firefox a Chrome

Už vás nebaví ten modro-bílý obleček Fejsbůku a toužíte po novém z dílny jiných designerů nebo dokonce po originálním - vlastním? Pokud používáte Firefox či Chrome, tak jste ti šťastnější oproti těm, co fejsbůkují na těch „hloupějších“ prohlížečích. Číst dál »

Shutter - screenshot i s efekty rovnou na server

Zatím nejlepší screenshot aplikace pro Linux co jsem kdy poznal nese název Shutter. Shutter má nespočet funkcí, vychytávek a efektů. Potřebujete udělat screenshot neboli snímek celé obrazovky, výřezu z obrazovky nebo snímek webové stránky a rovnou to poslat na server? Pro Shutter to není žádný problém. Číst dál »

3.srp 2007
11:10 odp.

Orámování obrázků v Gimpu

Orámování obrázků v Gimpu

Tímto článkem vám nechci ukázat orámování jako takové, ale spíše různé efektivní přechody za použiti rychlé masky. Číst dál »

1.srp 2007
10:40 dop.

Ledový text v Gimpu

Ledový text v Gimpu

Už jsem dlouho nenapsal žádný tutoriál a tak přichází nový s názvem Ledový text. Číst dál »

Proč Gimp a tutoriál - Broušený kov

Proč pravě Gimp a proč je zařazený v Ubuntu blogu? Odpověď je taková, že Gimp je výchozím grafickým editorem v Linuxu a je zdarma. Pro Windows jsou stovky tutoriálů pro Photoshop a pro Gimp minimum, hlavně ty v češtině a proto jsem se rozhodl, že budu psát tutoriály pravě pro tento mocný grafický editor a teď k prvnímu jednoduchému tutoriálu. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: