Tagy: hry » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „hry“
Staň se VIP hráčem Battlefield P4F a vyhraj 4500 fund's

Staňte se minimálně na jeden měsíc VIP členem českého klanu KAT a automaticky soutěžíte o krasných 4500 fundů do hry Battlefield Play4Free. Soutěž není určena jen pro Českou republiku, ale také pro tu Slovenskou. Číst dál »

Vánoční akce od Gameloftu pro Android

Limitovaná vánoční akce od předního vývojáře her Gameloft. Tato firma se rozhodla „darovat“ vše za almužnu, která činí 19,50 Kč. Na výběr máte ze všech žánru ať už válečné, logické, karetní nebo závodní. Číst dál »

PlayStation Portable (PSP) - hra roku 2009

Není to tak dávno co SONY vydal nové PSP 3004 a PSPgo. Tak předpokládám, že ve většině z vás vám Ježíšek nadělil tuto zatím nejlepší přenosnou herní konzoli co existuje. Pokud jste nebyli těmi vyvolenými, tak se nechejte aspoň zlákat hry roku. Číst dál »

ø 3.1 (1186 hlasů) | CrazyDog | Konzole | 2 komentáře
Jak rozjet Flatout 2 v Ubuntu pod wine

Flatout 2 je nejdestruktivnější závodní hrou a jeho tratě jsou doslova posety zničitelnými objekty a cenou 300,- stoji opravdu zato. Číst dál »

Beats of Rage - městské bitky pro Linux [upraveno]

Již dlouho jsem hledal bojovou hru pro Linux a nyní jsem objevil tento legendární Beats of Rage, který pobaví excelentní zábavou, výbornou hudbou a slušivou grafiku dovršenou výtečnou hratelností. Číst dál »

PlayStation hry na PDA s Windows Mobile [upraveno]

Ano! Na vašem PDA s Windows Mobile si nyní můžete bez problému zahrát nějakou tu PS hru a já vám poradím jak toho docílit. Číst dál »

Pět nejlepších her pro Windows Mobile

Jelikož ve světě Windows Mobile začínám, tak jsem se poohlížel po nějakých kvalitních hrách a podařilo se mi najít pět opravdu kvalitních her se kterýma vás chci také seznámit. Jestli se mýlím a existují lepší hry než jsem vybral já, tak se omlouvám, ale jak jsem psal výše, tak teprve začínám. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: