Tagy: podvod » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „podvod“
9.led 2013
09:47 odp.

POZOR na nebezpečný email!

POZOR na nebezpečný email!

Nebezpečných a přesto velmi průhledných emailu je spousta. Jsem člověk, který jen tak někomu neskočí na špek a všechno hned prokouknu. Přesto mi nedávno přišel email, který mě přechytračil a věřím, že takových bude víc. Číst dál »

ø 3.1 (1249 hlasů) | CrazyDog | Windows | 12 komentářů
Baumax, čtvrtek, sleva na všechno 10% - podvod

Baumax připravil na včerejší čvrtek 21.5.2009 akci se slevou -10% na veškerý sortiment v prodejně. Kdo si však prohlíží katalogy nebo má přehled o cenách v Baumaxu, tak jistě zaznamenal, že na daný den bylo téměř vše o nějaké to procento dražší. Číst dál »

Samsung představuje první 12MPx foto-mobil

Že Samsung chystá nový mobilní telefon Innov8 s 8MPx fotoaparátem, jste možná už slyšeli. Ale díky SonyEricssonu C905, který údajně vládne také 8MPx fotoaparátem, tak Korejská společnost Samsung představila první 12MPx foto-mobil na světě, který chce předvést na veletrhu „světových mobilů 2009“ v Barceloně. Číst dál »

Jak si vydělat snadné peníze aneb pozor!

Poslední dobou se u nás rozmohl ve velkém prodej z Činy, ale nejhorší je na tom, že i vy se může stát snadnou obětí a přitom prodělat tisíce. A naopak druhé stráně (ten co vám nabídl výrobek) vydělat tisíce. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: