Tagy: politika » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „politika“
15.říj 2010
10:38 odp.

Ukázky z předvolebního výlepu

Ukázky z předvolebního výlepu

Před volby jsou všechny volební strany velice aktivní hlavně na reklamě. Všude rozlepené volební plakáty, tím myslím hlavně těch černých výlepu na autobusových zástavkách. Já jako lepič u společnosti Rengl s.r.o. jsem to poznal na vlastní kůží, protože mým neatraktivním úkolem strhávaní tohoto výlepu. Číst dál »

Obchodní finty pro zaručený úspěch

Už nějakou dobu sleduji strategie různých obchodníků, kteří jsou buďto neúspěšní anebo velmi úspěšní. Ti úspěšnější mají své zaručené finty, kterých není zrovna málo. Pár jsem jich odkoukal a tak se chci o ně podělit. Číst dál »

Hyundai a Marlenka zachranili finanční krizi: ironie

Přesně tak, Nošovická Hyundai a Frýdecko-Místecká (část Lískovec) Marlenka tvrdí, že pravě oni zachránili finanční krizi. V novinách, na internetu a dokonce i v televizi inzerují, že rozšiřují výrobu a nabízí práci spousty lidem. Číst dál »

Čipové občanky typu all-in-one již roku 2010

Ministerstvo vnitra se rozhodlo, že v roce 2010 zavedou čipové Občanské průkazy, které by měli ulehčit peněžence o pár dokladu, jako je řidičský průkaz a zdravotní průkaz. Takže místo tří dokladu budete nosit jen jeden čipový. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: