Tagy: tutoriál » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „tutoriál“
Jak na miniaturní náhledy webových stránek?

Když něco hledáte na seznam.cz tak se Vám k výsledkům zobrazují náhledy stránek pro lepší přehlednost. Pokud vlastníte katalog stránek nebo chcete jen odkazovat na stránky s náhledy jako je na tomto webu, tak Vám k tomu pomůže tento jednoduchý script. Číst dál »

ø 3 (1170 hlasů) | CrazyDog | PHP scripty | 7 komentářů
27.úno 2009
12:13 odp.

Reálně ohnivý text v Gimpu

Reálně ohnivý text v Gimpu

Je to už opravdu dlouho co jsem psal poslední tutoriál pro Gimp a proto bych se chtěl zase rozepsat a jelikož tady už máme ledový text, tak začnu opravdu reálně ohnivým textem v Gimpu. Číst dál »

Počitadlo navštívení jednotlivých stránek

Máte dynamické stránky kde se obsah zobrazuje pomoci PHP funkce include();? V tom případě by se vám jistě hodilo tohle jednoduché počitadlo návštěv dané stránky, která je zrovna includovana. Číst dál »

ø 3 (986 hlasů) | CrazyDog | PHP scripty | 7 komentářů
Měsíční statistika v grafu pomocí GD knihovny

V minulém článku jsme si ukázali jak na podrobné statistiky návštěvnosti ve kterých jsme si zařídili i měsíční statistiku, kterou si v tomto článku převedeme do grafu generovaného GD knihovnou v PHP. Číst dál »

Podrobné statistiky návštěvnosti v PHP

V tomto PHP scriptu zjistíte denní, průměrnou za den, týdenní, měsíční, celkovou a unikátní návštěvnost. Pokud vám to bude stačit, tak se na to můžeme s chutí vrhnout a nenechte se odradit délkou scriptu, stačí umět zmáčknout Ctrl+C a Ctrl+V. Číst dál »

Zjištění operačního systému v PHP

Tento jednoduchý podmínkový script vám vypíše jaký operační systém používá váš návštěvník. Samozřejmě lze script rozšířit i o zápis do databáze a tím vypisovat statistiky. Číst dál »

Každý druhý či třetí výpis jiný

Když vypisujete obsah z MySQL, tak vás jistě zajímalo, jak zvýraznit každý druhý či jiný řádek z výpisu. Pokud ano, tak čtěte dál. Číst dál »

ø 3 (1167 hlasů) | CrazyDog | PHP scripty | 5 komentářů
Náhled textu z textarey v reálném čase

Tento jednoduchý JavaScript vám dokáže zobrazit náhled textu i s formátováním, který pravě píšete do textarey v určeném divu a to v reálném čase. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: