Tagy: vtip » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „vtip“
21.říj 2012
04:04 odp.

Revoluční poštovní schránka

Poštovních schránek je nespočetné množství a to buď nějaké ty „standardizované“ tvary do paneláku (plechové podélné či plechové na výšku) a nebo k rodinným domkům jsou zase takové stříšky z novinovou rulou. Jsou ale i různé podomácku udělané z odpadní plastové trubky nebo ze silniční značky, která původně sloužila k upozornění na krajnici silnice. Číst dál »

7.lis 2009
03:37 odp.

Nejlepší YouTube výběr

Nejlepší YouTube výběr

Již dlouho jsem zde nenapsal žádný článek. Bylo to tím, že jsem vyletěl z matčíného hnízdečka a postavil si vlastni. Přesněji pronajal spolu s přítelkyni a nevlastním synem. Konečně jsme kompletně zabydlení a zařízeni. I když mi rodina sebere hodně času, tak doufám, že mi ještě nějaký zbude na web. A jelikož je víkend, tak jsem vybral 11 YouTube videi na pobaveni. Číst dál »

Šťastná čísla do sportky - zaručený úspěch ;)

Podání sportky je lákavá věc, zvlášť když se Jackpot pohybuje nad 50-ti milionovým limitem. Stáčí uhodnout jen šest čísel, ale jaké čísla to budou? Možná to máte vepsané ve jméně, stáčí si je jen vypočítat. Číst dál »

Nejzajimavější autobusové zastávky světa

Jezdíte často autobusem? Už Vás nudí ty monotonní autobusové zastávky bez jakékoliv inspirace? Autobusové zastávky Vám sice nezkrášlím, ale můžu Vám ukázat jak to vypadá jinde ve světě. Jediné co nám zbývá je doufat, že se k nám taky něco dostane. Číst dál »

12.úno 2008
09:59 odp.

CrazyDog mánie fotografií

CrazyDog mánie fotografií

Sbírka nejpotrhlejších fotomontáží z psího života, tedy zblázněného psího života. Nejedna se o nic víc, než jen o pobavení a nechci se tím nikoho nijak dotknout a kterých se to přece jen dotkne, tak mi to prosím odpustě. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: