Tagy: zajímavost » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „zajímavost“
21.říj 2012
04:04 odp.

Revoluční poštovní schránka

Poštovních schránek je nespočetné množství a to buď nějaké ty „standardizované“ tvary do paneláku (plechové podélné či plechové na výšku) a nebo k rodinným domkům jsou zase takové stříšky z novinovou rulou. Jsou ale i různé podomácku udělané z odpadní plastové trubky nebo ze silniční značky, která původně sloužila k upozornění na krajnici silnice. Číst dál »

15.říj 2010
10:38 odp.

Ukázky z předvolebního výlepu

Ukázky z předvolebního výlepu

Před volby jsou všechny volební strany velice aktivní hlavně na reklamě. Všude rozlepené volební plakáty, tím myslím hlavně těch černých výlepu na autobusových zástavkách. Já jako lepič u společnosti Rengl s.r.o. jsem to poznal na vlastní kůží, protože mým neatraktivním úkolem strhávaní tohoto výlepu. Číst dál »

Všestranný systém organizace elektra firmy Cocoon

Také máte doma plno hraček typu notebook, mobil, PDA, fotoaparát, MP3 přehrávač, nabíječky a podobně? A už vůbec nevíte do kterých kapes co dát? Proto přišla firma Coccon s nápadem organizačních tašek. Číst dál »

ø 3.1 (1083 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 1 komentář
CocaCola light + Mentos =  nebezpečná kombinace

Možná tuto kombinaci již znáte protože se jedna již o 2 roky starou záležitost, ale ke mě se tomu dostalo teprve nedávno a po pár testech s kolou a mentosem jsem se rozhodl napsat tento článek. Číst dál »

Zatím největší plazmová TV o úhlkopříčce 381 cm

Na každoroční show spotřební elektroniky v Las Vegas byla poprvé představena doposud největší plazmová televize japonské firmy Matsushita s úhlopříčkou 150 palců (381 centimetru). Číst dál »

ø 3 (1082 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 8 komentářů
Zajímavostí o kterých možná nevíte

Lev se může pářit až 50x denně a přesto prospí více jak půl dne.
Lední medvědi jsou leváci.
Nejpotetovanější muž světa Tom Leppard je potetován z 99,9% těla a není potetovaný akorát v uchu a mezi prsty. Číst dál »

8.zář 2006
08:30 odp.

Snímač pachů

Snímač pachů

Už dlouho se diskutuje o tom, že člověk má špatně vyvinutý čichový smysl a proto je často nahrazován psem. Například u policejních kontrolách, když hledají drogy, alkohol a nebo pro identifikaci osob. Číst dál »

ø 3 (907 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 0 komentářů
1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: