Rádio soutěž - tak mi to zase vyšlo » Já a mé okolí » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Rádio soutěž - tak mi to zase vyšlo

So, 21. srpen 2010, 09:20
Rádio soutěž - tak mi to zase vyšlo

Není to tak dávno co jsem psal o výhře v rádiu Kiss Morava, kde se mi poštěstilo vyhrát tři pizzy. A tak se mi poštěstilo podruhé, jen v jiném rádiu a to v Helaxu.

Když jsem pracoval na zahradě a měl výjimečně sluchátka v uších (normálně sluchátka nenosím), tak najednou v rádiu Helax slyším o nové soutěži s Rudou z Ostravy. Jelikož má Ruda na Facebooku téměř 100 000 fanoušku, tak předpokládám, že ho zná každý. A jak jistě víte, tak Ruda mluví Rudovou ostravštinou a od toho se také odvyji Helaxacká soutěž.

V soutěži Ruda vysloví jedno ostravské slovo a celý den lidi píšou SMS do rádia vyznám slova. U mého poslouchání padlo slovo RÝNA s malou nápovědou od Rudy: „Když je léto, tak ti z toho například prší za límec. A když je zima, tak ti neprší, protože je to celé zmrzlé“. Samozřejmě řečeno ostravský.

V mém kraji si myslím, že není nikdo kdo nezná slovo rýna a i tak jsem napsal SMS s odpovědí: „rýna je okap“. A světe div se! Když losovali výherce, tak padlo mé jméno. Vyhrál jsem 6 ks DynaPep Energy Micro-Shot a kšiltovku s logem DynaPep. A není to ta s plastovou děrovanou přeskou *5*.

A k provizorní výhře jsem se zařadil do hlavního slosování, které proběhne na konci prázdním o Oběd s Rudou *7* tak uvidíme…

***** ø 3 (1016 hlasů) ≈ Návratnost
(Co obnáší stát se LEPI...) « Starší článek | Novější článek » (Google Chrome - nejlep...)

Štítky: , příběh, zobrazit všechny štítky
! Našli jste v článku gramatické či pravopisné chyby? Je to z důvodu autorovy nemoci zvané dysgrafie. Tudíž všem děkuji za pochopení a každý článek pokud možno nechávám projít korekturou. !

Zatím 1 komentář

web - reaguj - #954pes502 mužv So, 21. srpen 2010, 14:10
avatar

Někdo má holt štěstí :D Možná bych měl taky začít poslouchat rádia :D (tedy ty české)

Firefox 3.6.8 / Windows 7
 
0/2000
Jméno*
Web
Email
Gravatar
avatar
  [f] [:)] [L] [XL] [XXL] | [b] [i] [s] [e] [*] [cite] [code] [kod] [h1] [h2] [abbr] [sup] [sub] |
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: