Tagy: příběh » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „příběh“
Rádio soutěž - tak mi to zase vyšlo

Není to tak dávno co jsem psal o výhře v rádiu Kiss Morava, kde se mi poštěstilo vyhrát tři pizzy. A tak se mi poštěstilo podruhé, jen v jiném rádiu a to v Helaxu. Číst dál »

Dnes mám narozeniny - i ten nahoře to ví

Dnes jsem si udělal volno z práce, ale vůbec ne kvůli mým již třiadvacátým narozeninám, nýbrž kvůli nedostatku práce. A tak jsem zajel na „pokec“ k mamce do firmy. Když jsem dorazil tak mě hned přepadla ve dveřích s gratulaci a velkou bonboniérou za zády. Číst dál »

Cesta domů - trapas, který nemá obdoby

Babička. Tak jak to už u babiček bývá, tak dovedou překvapit opravdu s čímkoliv. Ale co vyvedla moje babička, nečekal opravdu nikdo.

Babička se rozhodla na stará kolena odstěhovat do rodinného domku. Našla si stejně starého přítele, který však nikomu z nás nebyl sympaticky, to je však vedlejší. Snad je dost stará na to aby věděla, s kým chce trávit zbytek života. Svůj dosavadní panelový byt pronajímá, aspoň nějaké přivyděláni k důchodu. Číst dál »

Celý řetězec smůly se nám jako rodině začal odehrávat někdy v polovině roku 2007. Těchto 10 mini-příběhů se odehrávalo postupně, tak jak jsou sepsané a jsou vybrané jen ty opravdu smolné. Číst dál »

Smůla nebo štěstí aneb vrak za milion

Tati, vypůjčil jsem si tvé nové „ještě nezajeté“ Ferrari. Přečetl si otec rodiny Wilsonové ještě před telefonátem policie, že jeho syn měl dopravní nehodu. Cože?! Stalo se mu něco? Vykřikl otec. Komu? Autu nebo synovi? Zareagoval policista. Číst dál »

Okradli Vás? Vyřešte si to sami

Okradli Vás nebo ještě hůř vykradli? Jak v takovém případě reagujete? Voláte Policii? Má to vůbec cenu? Vy věříte, že to policie vyřeší nebo se jen potřebujete někomu vyzpovídat ze svým problémem? Nebyl by lepší kostel? Číst dál »

Příprava popcornu mobilem? Podvod a vysvětlení [upraveno]

Na internetu se začali objevovat různé videa a články o přípravě popcornu mobilním telefonem (dále už jen mobil). V praxi by to znamenalo, že mobil nejen svými mikrovlny dokáže upéct popcorn, ale také váš mozek. Číst dál »

ø 3 (1030 hlasů) | CrazyDog | Zajímavosti | 3 komentáře
CocaCola light + Mentos =  nebezpečná kombinace

Možná tuto kombinaci již znáte protože se jedna již o 2 roky starou záležitost, ale ke mě se tomu dostalo teprve nedávno a po pár testech s kolou a mentosem jsem se rozhodl napsat tento článek. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: