Já a mé okolí [stránka 2/2] » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Celý řetězec smůly se nám jako rodině začal odehrávat někdy v polovině roku 2007. Těchto 10 mini-příběhů se odehrávalo postupně, tak jak jsou sepsané a jsou vybrané jen ty opravdu smolné. Číst dál »

Okradli Vás? Vyřešte si to sami

Okradli Vás nebo ještě hůř vykradli? Jak v takovém případě reagujete? Voláte Policii? Má to vůbec cenu? Vy věříte, že to policie vyřeší nebo se jen potřebujete někomu vyzpovídat ze svým problémem? Nebyl by lepší kostel? Číst dál »

Ne/poslední jízda v autoškole [upraveno]

V pondělí 6.srpna jsem psal článek o mojí první jízdě v autoškole a dnes jsem měl doslova neposlední jízdu. Číst dál »

Ten pes nám nebyl souzen, ale proč?

Tento krátký příběh podle zkutečné události pojednává o koupi psa, který nám nebyl souzen. Příběh je převzaty od jedné nejmenované rodiny za který tímto děkují a zdůrazňují tím upřimnou litost. Číst dál »

28.srp 2007
01:51 odp.

Sex, sex, sex a zase jen sex

Sex, sex, sex a zase jen sex

Předem upozorňují, že se nejedna o žádný porno článek, ale jen o uvážení jak to vlastně je a jen kapánek kvůli SEO nadpisu. Číst dál »

6.srp 2007
01:55 odp.

První jízda v autoškole

První jízda v autoškole

Ano, zrovna dnes jsem měl první jízdu v autoškole. Měl jsem z toho celkem strach, protože jsem slyšel různé fámy typu „Ukaž mi jak jedeš dopředu a dozadu a jedem na cesty s tím, že pojedeš jak to má být“. Číst dál »

23.čec 2007
03:40 odp.

Trapas v drogerii Rossmann

Trapas v drogerii Rossmann

Každý to zná a kdo nezná, tak pozná *1*. Zrovna nedávno jsem si četl jeden nejmenovaný článek o trapasu, když zjistil u pokladny, že nemá na zaplaceni. Jsem si říkal, že to se mi nemůže stát, protože si vždy kontrolují peněženku jestli na to vůbec mám, jedině, že bych platil kartou a ta by byla prázdná… No, naštěstí se mi to opravdu nikdy nestalo, ale stala se mi jiná příhoda o které vám chci vyprávět. Číst dál »

21.čec 2007
12:16 dop.

Tak vás tady všechny vítám

Tak vás tady všechny vítám

Kde, že jste se to dostali? Vy nevíte? No přece na CrazyDog ~ Multi-web, který se už nezabývá jen zábavou. To však neznamená, že bude zábavná část nějak zanedbávaná, ale i tak se sortiment rozšířil do všech stran a to hlavně o tento blog, Ubuntu blog a blog o tvorbě stránek ve kterém se budu snažit psát jen ty nejlepší články i když nejsem žádný pisatel, ale všechno lze napravit. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: