Mivvy dual music - menší než nejmenší » Mobilní telefony » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Mivvy dual music - menší než nejmenší

St, 3. únor 2010, 13:50
Mivvy dual music - menší než nejmenší

Před dvěma roky jsem psal o Mivvy music, jako o nejmenším mobilním telefonu pevné konstrukce. Pokud nepočítám nepraktické hodinky se zabudovaným telefonem dovážené z Číny, tak nový Mivvy dual music avšak vyšší o 3mm oproti bývalému Mivvy music ale vybavenější o více než 100%.

Mivvy dual music silver redMivvy dual music silver red

O rozměrech dětského angličáka se svými 93x35x19 milimetry a 80 gramy váhy se může pochlubit o dvě desetiny pálce větším displejem než jeho starší bratříček tzn. 1,3'' (LCD už ne OLED) a 160x120 pixelů.

Oproti „hloupějšímu“ bratříčkovi nabízí navíc fotoaparát, synchronizaci s PC (MivvySync), MP4 přehrávač, MMS zprávy, LED svítilnu a slot pro dvě SIM karty. Standardní výbava, jako je FM rádio, Bluetooth, MP3 přehrávač/vyzvánění, organizace času, hry atd. zůstala stejná.

Stejná však nezůstala cena, která oproti bratříčkovi je o tisícovku menší, tedy jen 1999,- + dárek zdarma (USB čtečka microSD karet). Paměťovou kartu lze použit o jeden gigabajt navíc, tedy 2 GB pro více hudby a videa. Mivvy dual music je nabízen ve dvou barevných variantách a to v Silver Black nebo Silver red. Více či méně informaci získáte na stránkách distributora, dovozce, inovátora Mivvy a.s..

***** ø 3 (1140 hlasů) ≈ Návratnost
(Výpadek serveru! Oops!) « Starší článek | Novější článek » (Dnes mám narozeniny - ...)

Štítky: mobil, recenze, zobrazit všechny štítky
! Našli jste v článku gramatické či pravopisné chyby? Je to z důvodu autorovy nemoci zvané dysgrafie. Tudíž všem děkuji za pochopení a každý článek pokud možno nechávám projít korekturou. !

Zatím 3 komentáře

reaguj - #885bobv Po, 8. březen 2010, 14:42
avatar

nejhorší telefon jaký jsem si kdy koupil. v žádném případě se nemohu připojit na PC. manual nedostatečný, funkce nejsou vysvětleny. jediné+ jsou dvě karty, jinak nedoporučuji

Chrome 4.0.249.89 / Windows Vista
web - reaguj - #886CrazyDog mužv Út, 9. březen 2010, 20:06
avatar

bob: Od mini mobilu nemůžeš očekávat, to co 2x čí 3x větší konkurence…

Firefox 3.5.8 / Windows XP
reaguj - #891Postve Čt, 8. duben 2010, 15:22
avatar

Bob: A je chyba v telefonu, že ho nemůžeš připojit k PC? A dosti podrobný manuál je na CD. Ten tištěný, skládaný, je jen pro rychlé seznámení. Že by seznámení se z rychlíku a unáhlený názor?

MSIE 8.0 / Windows XP
 
0/2000
Jméno*
Web
Email
Gravatar
avatar
  [f] [:)] [L] [XL] [XXL] | [b] [i] [s] [e] [*] [cite] [code] [kod] [h1] [h2] [abbr] [sup] [sub] |
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: