Tagy: mobil » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „mobil“
21.úno 2011
09:18 odp.

Má mobilní historie

Má mobilní historie

Abych si v budoucnu zavzpomínal a jistě i vám připomněl, co před pár lety bylo iN - jsem se i díky inspiraci Freezyho rozhodl vypsal svou mobilní historii. Vzpomínáte si na svůj první mobil a jak jste k němu přišli? Číst dál »

Mivvy dual music - menší než nejmenší

Před dvěma roky jsem psal o Mivvy music, jako o nejmenším mobilním telefonu pevné konstrukce. Pokud nepočítám nepraktické hodinky se zabudovaným telefonem dovážené z Číny, tak nový Mivvy dual music avšak vyšší o 3mm oproti bývalému Mivvy music ale vybavenější o více než 100%. Číst dál »

Samsung představuje první 12MPx foto-mobil

Že Samsung chystá nový mobilní telefon Innov8 s 8MPx fotoaparátem, jste možná už slyšeli. Ale díky SonyEricssonu C905, který údajně vládne také 8MPx fotoaparátem, tak Korejská společnost Samsung představila první 12MPx foto-mobil na světě, který chce předvést na veletrhu „světových mobilů 2009“ v Barceloně. Číst dál »

Nejmenší a nejlehčí mobilní telefony na světě

Jestli vás zajímají ty nejmenší, nejužší, nejtenčí a nejlehčí mobilní telefony na světě, tak vám pravě čtyři tyto kousky představím. Bohužel některé z nich u nás není možné zatím sehnat, ale určitě se k nám časem dostanou a první z nich je: Číst dál »

Mivvy music - Nejmenší mobil na světě

Mivvy music je nejmenší mobilní telefon na světě své pevné konstrukce. Číst dál »

TeddyFone - mobilní telefon pro ty nejmenší

TeddyFone je první telefon pro dětí od 3 let se kterým se cítí bezpečněji. TeddyFone slouží jako telefon i jako elektronická chůva. Číst dál »

1
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: