Tagy: informace » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „informace“
Rekonstrukce umakartové koupelny - inspirace pro káždého

Když jsem jednou přišel k babičce na návštěvu do jejího bytečku v panelákové džungli, tak jsem ji navrhnul jestli nechce raději sprchový box namísto té vysoké smaltové vany? Odpověď byla překvapivě brzká se zněním „To by byla paráda.“ A když už výměna, tak rovnou celé koupelny. Číst dál »

ø 3.1 (1025 hlasů) | CrazyDog | Kutilství | 6 komentářů
Staň se VIP hráčem Battlefield P4F a vyhraj 4500 fund's

Staňte se minimálně na jeden měsíc VIP členem českého klanu KAT a automaticky soutěžíte o krasných 4500 fundů do hry Battlefield Play4Free. Soutěž není určena jen pro Českou republiku, ale také pro tu Slovenskou. Číst dál »

9.led 2013
09:47 odp.

POZOR na nebezpečný email!

POZOR na nebezpečný email!

Nebezpečných a přesto velmi průhledných emailu je spousta. Jsem člověk, který jen tak někomu neskočí na špek a všechno hned prokouknu. Přesto mi nedávno přišel email, který mě přechytračil a věřím, že takových bude víc. Číst dál »

ø 3.1 (1135 hlasů) | CrazyDog | Windows | 12 komentářů
Google Street View pro celou Českou republiku - bleskovka

Neuvěřitelné! Street View neboli virtuální procházka je kompletní pro celou Českou republiku a to dříve než daleko větší a zajímavější státy, jako je například Německo, Rakousko, Polsko či Maďarsko Číst dál »

Nově instalované Ubuntu - Co doinstalovat? [upraveno]

Linux Ubuntu instaluji poměrně často nejen na svém stroji. A na každé nově instalovaném Ubuntu dodatečně doinstaluji chybějící aplikace, bez kterých se téměř nedá žit. Jelikož mě nebaví neustále uvažovat, které aplikace mi budou scházet, tak jsem se rozhodl si je zde vypsat. Doufám, že i vám linuxakům (hlavně těm méně zdatným) se budou hodit. Číst dál »

Google Chrome - nejlepší náhrada rozšíření z Firefoxe

Firefox používám hodně dlouho jako hlavní prohlížeč a tak není divu, že jsem si jej velmi oblíbil. Jenže mě také dlouho deprimoval svou rychlosti a jinými nedostatky. Dlouhou dobu však nebyl absolutně žádný konkurent (rozšíření je návykové) než nastoupil super rychlý Google Chrome se svými rozšíření. Číst dál »

Co obnáší stát se LEPIČEM? Úplná alchymie

Když jsem zjistil, že finančně nevycházím, tak jsem se začal poohlížet o různých brigádách na víkendy. Na velmi zmámen portálu prace.cz jsem objevil brigádu od společnosti RENGL s.r.o. a to lepení plakátu na oficiální plakátovací plochy. Tato nabídka mě zaujala už jen z důvodu, že se jedna o jednodenní vylep týdně. Tak jsem zavítal na stránky RENGL a vyplnil krátký formulář. Potom jsem čekal co se bude dít dál. Číst dál »

Po sto létech nově a v novém - tak se kochejte

Konečně jsem dokončil, to co jsem sliboval již hodně dlouho (myslím, že to budou téměř tří roky). Ano, jde o tenhle zbrusu nový web s novým jádrem a novým stylem. Tento původně multi-web přejmenovaný na multi-blog (CDMB) byl jíž několikrát předěláván, jak designově, tak i skriptově. Tak doufám, že se mi konečně povedl a i vám se líbí. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: