Tagy: já [stránka 2/2] » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „já“

Celý řetězec smůly se nám jako rodině začal odehrávat někdy v polovině roku 2007. Těchto 10 mini-příběhů se odehrávalo postupně, tak jak jsou sepsané a jsou vybrané jen ty opravdu smolné. Číst dál »

Okradli Vás? Vyřešte si to sami

Okradli Vás nebo ještě hůř vykradli? Jak v takovém případě reagujete? Voláte Policii? Má to vůbec cenu? Vy věříte, že to policie vyřeší nebo se jen potřebujete někomu vyzpovídat ze svým problémem? Nebyl by lepší kostel? Číst dál »

CocaCola light + Mentos =  nebezpečná kombinace

Možná tuto kombinaci již znáte protože se jedna již o 2 roky starou záležitost, ale ke mě se tomu dostalo teprve nedávno a po pár testech s kolou a mentosem jsem se rozhodl napsat tento článek. Číst dál »

Ne/poslední jízda v autoškole [upraveno]

V pondělí 6.srpna jsem psal článek o mojí první jízdě v autoškole a dnes jsem měl doslova neposlední jízdu. Číst dál »

Dlouhé čekáni na ASUS P535 (příběh)

V předchozím článku jsem psal, že se chystám pořídit si ASUS P535 a tak se i stalo. Číst dál »

28.srp 2007
01:51 odp.

Sex, sex, sex a zase jen sex

Sex, sex, sex a zase jen sex

Předem upozorňují, že se nejedna o žádný porno článek, ale jen o uvážení jak to vlastně je a jen kapánek kvůli SEO nadpisu. Číst dál »

Jsem budoucí majitel PDA ASUS P535

Dnes ráno jsem si objednal PDA ASUS P535 v tmavé barvě. ASUS sám o sobě patři ke kvalitním značkám ať se jedna o jakýkoliv produkt. ASUS P535 je velmi kvalitní produkt, který má pevnou konstrukci a nikde nevrže. Po SW stránce nabízí operační systém Windows Mobile 5.0, který lze oficiálně upgradovat na Windows Mobile 6 CZ. Číst dál »

PDA převládá nad Smartphony, i já se přidám

Již přes rok jsem majitelem oblíbeného Smartphonu Nokia N70 a používám ho spíš jako obyčejný telefon než jako smartphone i když nabízí spousty vychytávek oproti obyčejným hloupým telefonům. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: