Tagy: návod » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Články se štítky: „návod“
Synchronizace dálkového ovladače Ford Focus 98-04

Slábne vám baterie v dálkovém ovládaní od centrálního zamykáni auta? Tak doporučuji zavčas baterku vyměnit ať nedopadnete jako já, že po vyměně baterie ovladač stále nereaguje. Pokud máte ještě trochu reagující ovladač, tak na výměnu bývá cca 15 vteřin než se z ovladače ztratí údaje. Bohužel každá značka auta má svůj způsob párování a tady máte návod jak spárovat ovladač pro Ford Focus 1998-2004, který je totožný i pro Fordy Fiesta IV 1995-2001, Mondeo 1997-1999 a Puma 1997-2002. Číst dál »

ø 3.3 (621 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 0 komentářů
Rekonstrukce umakartové koupelny - inspirace pro káždého

Když jsem jednou přišel k babičce na návštěvu do jejího bytečku v panelákové džungli, tak jsem ji navrhnul jestli nechce raději sprchový box namísto té vysoké smaltové vany? Odpověď byla překvapivě brzká se zněním „To by byla paráda.“ A když už výměna, tak rovnou celé koupelny. Číst dál »

ø 3.1 (1072 hlasů) | CrazyDog | Kutilství | 6 komentářů
Lupa v Android aplikaci Gmail přeci jen funguje

Na různých fórech čtu dotazy typu „Proč v Gmail aplikace na Android telefonech nefunguje gesto s dvěma prsty a to přiblížení emailu?“. A to s běžnou odpovědí „Protože to Google nenaprogramoval.
A tak se diskuze odebírá k tématu alternativy aplikace, která neexistuje. Neboť se doposud nenašel žádný programátor, který by chtěl trumfnout Google. Číst dál »

Změna stylu na Facebooku pro Firefox a Chrome

Už vás nebaví ten modro-bílý obleček Fejsbůku a toužíte po novém z dílny jiných designerů nebo dokonce po originálním - vlastním? Pokud používáte Firefox či Chrome, tak jste ti šťastnější oproti těm, co fejsbůkují na těch „hloupějších“ prohlížečích. Číst dál »

Jak vypnout XT9 u HTC Desire s Android 2.2?

Jsem nový a šťastný majitel HTC Desire. Desire je sice více jak rok starý, ale stále v perfektní kondici a i novinkám by to z fleku nandal. Ale k věci.
První věc, která mě neuvěřitelně deprimovala byla „automatické opravy slov“ v SMS zprávě. Jelikož je lepší SMS odesílat bez diakritiky (zkracování délky zprávy), tak je to velmi neužitečná funkce. Na první pohled (pro začátečníka) není ani jasné, jak tuto funkci vypnout. Číst dál »

Hudba se subwooferem neboli 5.1 či 2.1 zvuk ve Win7 [edit]

Zjistil jsem, že hodně uživatelů Windows 7 s 5.1 reproduktory má problém zprovoznit bas neboli subwoofer při hudbě nebo stereo filmu. Problém je, že hudba je vážně ve stereu, tak Windows nevidí důvod emulovat „SUB“ zvuk. Přesto je řešení jednoduché a s ovladači zvukovky nemá moc společného. Jedna se jen o systémové nastavení Windows 7. Číst dál »

ø 2.9 (1438 hlasů) | CrazyDog | Windows | 56 komentářů
Problém s cyklobrašnou do rámu GT Avalanche

Pokud vlastníte kolo značky GT Avalanche (případně Outpost či Aggressor) s triple triangle rámem, tak jistě víte že mezi-rámovou cyklobrašnu musíte pořídit zase jedině značky GT s vybraním pravě pro zmiňovaný triple triangle rám. Jenže málokdo ví že brašny GT jsou určené pro kola výší třídy jako je Zaskar. Jelikož má Avalanche vedené lanka pod rámovou trubkou, tak není možnost uchycení brašny aniž bychom lanka nepřiškrtili.

A tak jsem se nad tím zamyslel a vymyslel řešení. Potřebujete jen šikovné ruce a trochu švadlenčiných dovednosti. Číst dál »

ø 2.9 (1288 hlasů) | CrazyDog | Cyklistika | 5 komentářů
Jak rozjet Flatout 2 v Ubuntu pod wine

Flatout 2 je nejdestruktivnější závodní hrou a jeho tratě jsou doslova posety zničitelnými objekty a cenou 300,- stoji opravdu zato. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: