Tak vás tady všechny vítám » Já a mé okolí » Blog » CrazyDog ~ Multi-blog

Tak vás tady všechny vítám

So, 21. červenec 2007, 00:16
Tak vás tady všechny vítám

Kde, že jste se to dostali? Vy nevíte? No přece na CrazyDog ~ Multi-web, který se už nezabývá jen zábavou. To však neznamená, že bude zábavná část nějak zanedbávaná, ale i tak se sortiment rozšířil do všech stran a to hlavně o tento blog, Ubuntu blog a blog o tvorbě stránek ve kterém se budu snažit psát jen ty nejlepší články i když nejsem žádný pisatel, ale všechno lze napravit.

Dále mám v nabídce část, kterou ocení hlavně ti, kteří shánějí nějaké ty hry zdarma pro Windows, či nejlepší výběr Ubuntu aplikaci v samoinstalačním balíku deb.

A abych nezapomněl, tak poslední peckou na těchto stránkách je osobní fotoalbum, ve kterém naleznete amatérské fotografie krásné krajiny, mého prostředí nebo jen toho co mě zrovna napadlo vyfotit.

Takže už víte kde jste? Jestli jsem vás tímto textem nepřesvědčil o kvalitách těchto stránek, tak je prosím opusťte a nesnažte se je jakýmkoliv způsobem urážet, ba naopak se vám tady líbí a myslíte si, že tento web má budoucnost, tak budu rád, když mě jen podpoříte jakýmkoliv způsobem i když jen pravidelnou návštěvou.

Tímto vás tedy vítám na nově vznikajícím webu a zároveň se chci omluvit za nedostatky, které obnáší, ale na kterých se již pracuje.

***** ø 3 (1026 hlasů) ≈ Návratnost
(Diakritika Pidginu u I...) « Starší článek | Novější článek » (Proč Gimp a tutoriál -...)

Štítky: uvítání, informace, zobrazit všechny štítky
! Našli jste v článku gramatické či pravopisné chyby? Je to z důvodu autorovy nemoci zvané dysgrafie. Tudíž všem děkuji za pochopení a každý článek pokud možno nechávám projít korekturou. !

Zatím 1 komentář

web - reaguj - #1peCanv So, 21. červenec 2007, 23:48
avatar

Tak hlavně hodně článků a čtenářů:-)

Firefox 2.0.0.5 / Windows XP
 
0/2000
Jméno*
Web
Email
Gravatar
avatar
  [f] [:)] [L] [XL] [XXL] | [b] [i] [s] [e] [*] [cite] [code] [kod] [h1] [h2] [abbr] [sup] [sub] |
 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: