Blog [stránka 5/15] » CrazyDog ~ Multi-blog

7.lis 2009
03:37 odp.

Nejlepší YouTube výběr

Nejlepší YouTube výběr

Již dlouho jsem zde nenapsal žádný článek. Bylo to tím, že jsem vyletěl z matčíného hnízdečka a postavil si vlastni. Přesněji pronajal spolu s přítelkyni a nevlastním synem. Konečně jsme kompletně zabydlení a zařízeni. I když mi rodina sebere hodně času, tak doufám, že mi ještě nějaký zbude na web. A jelikož je víkend, tak jsem vybral 11 YouTube videi na pobaveni. Číst dál »

Šťastná čísla do sportky - zaručený úspěch ;)

Podání sportky je lákavá věc, zvlášť když se Jackpot pohybuje nad 50-ti milionovým limitem. Stáčí uhodnout jen šest čísel, ale jaké čísla to budou? Možná to máte vepsané ve jméně, stáčí si je jen vypočítat. Číst dál »

Obchodní finty pro zaručený úspěch

Už nějakou dobu sleduji strategie různých obchodníků, kteří jsou buďto neúspěšní anebo velmi úspěšní. Ti úspěšnější mají své zaručené finty, kterých není zrovna málo. Pár jsem jich odkoukal a tak se chci o ně podělit. Číst dál »

Hyundai a Marlenka zachranili finanční krizi: ironie

Přesně tak, Nošovická Hyundai a Frýdecko-Místecká (část Lískovec) Marlenka tvrdí, že pravě oni zachránili finanční krizi. V novinách, na internetu a dokonce i v televizi inzerují, že rozšiřují výrobu a nabízí práci spousty lidem. Číst dál »

Baumax, čtvrtek, sleva na všechno 10% - podvod

Baumax připravil na včerejší čvrtek 21.5.2009 akci se slevou -10% na veškerý sortiment v prodejně. Kdo si však prohlíží katalogy nebo má přehled o cenách v Baumaxu, tak jistě zaznamenal, že na daný den bylo téměř vše o nějaké to procento dražší. Číst dál »

Všestranný systém organizace elektra firmy Cocoon

Také máte doma plno hraček typu notebook, mobil, PDA, fotoaparát, MP3 přehrávač, nabíječky a podobně? A už vůbec nevíte do kterých kapes co dát? Proto přišla firma Coccon s nápadem organizačních tašek. Číst dál »

ø 3.1 (1115 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 1 komentář
Jak na miniaturní náhledy webových stránek?

Když něco hledáte na seznam.cz tak se Vám k výsledkům zobrazují náhledy stránek pro lepší přehlednost. Pokud vlastníte katalog stránek nebo chcete jen odkazovat na stránky s náhledy jako je na tomto webu, tak Vám k tomu pomůže tento jednoduchý script. Číst dál »

ø 3 (1181 hlasů) | CrazyDog | PHP scripty | 7 komentářů
Nejzajimavější autobusové zastávky světa

Jezdíte často autobusem? Už Vás nudí ty monotonní autobusové zastávky bez jakékoliv inspirace? Autobusové zastávky Vám sice nezkrášlím, ale můžu Vám ukázat jak to vypadá jinde ve světě. Jediné co nám zbývá je doufat, že se k nám taky něco dostane. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: