Blog [stránka 4/15] » CrazyDog ~ Multi-blog

Česká verze Firefox kalendáře pro rok 2010

Začátkem letošního roku vydala mozzila pro propagaci Firefoxe: kalendář pro rok 2010 ve formátu A4. Bohužel jsem ho objevil teprve teď. Ale i tak jsem se rozhodl přeložit původně anglický kalendář do češtiny. Číst dál »

Dnes mám narozeniny - i ten nahoře to ví

Dnes jsem si udělal volno z práce, ale vůbec ne kvůli mým již třiadvacátým narozeninám, nýbrž kvůli nedostatku práce. A tak jsem zajel na „pokec“ k mamce do firmy. Když jsem dorazil tak mě hned přepadla ve dveřích s gratulaci a velkou bonboniérou za zády. Číst dál »

Mivvy dual music - menší než nejmenší

Před dvěma roky jsem psal o Mivvy music, jako o nejmenším mobilním telefonu pevné konstrukce. Pokud nepočítám nepraktické hodinky se zabudovaným telefonem dovážené z Číny, tak nový Mivvy dual music avšak vyšší o 3mm oproti bývalému Mivvy music ale vybavenější o více než 100%. Číst dál »

7.led 2010
12:00 dop.

Výpadek serveru! Oops!

Jistě jste si někteří všimli, že ve středu 6.1.2010 tyto stránky nefungovali. Na hlavní doméně byla chyba 403 Forbidden a na dalších podstránkách byla BlueBoard chyba. Číst dál »

Cesta domů - trapas, který nemá obdoby

Babička. Tak jak to už u babiček bývá, tak dovedou překvapit opravdu s čímkoliv. Ale co vyvedla moje babička, nečekal opravdu nikdo.

Babička se rozhodla na stará kolena odstěhovat do rodinného domku. Našla si stejně starého přítele, který však nikomu z nás nebyl sympaticky, to je však vedlejší. Snad je dost stará na to aby věděla, s kým chce trávit zbytek života. Svůj dosavadní panelový byt pronajímá, aspoň nějaké přivyděláni k důchodu. Číst dál »

PlayStation Portable (PSP) - hra roku 2009

Není to tak dávno co SONY vydal nové PSP 3004 a PSPgo. Tak předpokládám, že ve většině z vás vám Ježíšek nadělil tuto zatím nejlepší přenosnou herní konzoli co existuje. Pokud jste nebyli těmi vyvolenými, tak se nechejte aspoň zlákat hry roku. Číst dál »

ø 3.1 (1178 hlasů) | CrazyDog | Konzole | 2 komentáře
12.pro 2009
02:26 odp.

Pozor! Vánoce se blíží

Pozor! Vánoce se blíží

Vánoce jsou den ode dne blíž, lidé jsou hodinu od hodiny nervóznější a minutu od minuty přemýšlí Ježíšek co vám naděli.

Tak vám přeji krásné prožiti svátku a užijte si ten kousek volna, který nás připraví o většinu financi. A hodně štěstí v novém roce 2010, který můžete slavit o 2 dny navíc. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: