Blog [stránka 6/15] » CrazyDog ~ Multi-blog

Celý řetězec smůly se nám jako rodině začal odehrávat někdy v polovině roku 2007. Těchto 10 mini-příběhů se odehrávalo postupně, tak jak jsou sepsané a jsou vybrané jen ty opravdu smolné. Číst dál »

Smůla nebo štěstí aneb vrak za milion

Tati, vypůjčil jsem si tvé nové „ještě nezajeté“ Ferrari. Přečetl si otec rodiny Wilsonové ještě před telefonátem policie, že jeho syn měl dopravní nehodu. Cože?! Stalo se mu něco? Vykřikl otec. Komu? Autu nebo synovi? Zareagoval policista. Číst dál »

3D brýle nejen pro Apple iPhone a iPod

3D brýle značky Vuzix iWear transportuji film či hudební klip do osobního domácího kina s virtuální 44" obrazovkou při pohledu ze tří metrů. 3D brýle zaručují ostrý obraz a reálné barvy díky samostatnému sladění pro každé oko zvlášť. Číst dál »

ø 3 (1454 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 3 komentáře
Shutter - screenshot i s efekty rovnou na server

Zatím nejlepší screenshot aplikace pro Linux co jsem kdy poznal nese název Shutter. Shutter má nespočet funkcí, vychytávek a efektů. Potřebujete udělat screenshot neboli snímek celé obrazovky, výřezu z obrazovky nebo snímek webové stránky a rovnou to poslat na server? Pro Shutter to není žádný problém. Číst dál »

Okradli Vás? Vyřešte si to sami

Okradli Vás nebo ještě hůř vykradli? Jak v takovém případě reagujete? Voláte Policii? Má to vůbec cenu? Vy věříte, že to policie vyřeší nebo se jen potřebujete někomu vyzpovídat ze svým problémem? Nebyl by lepší kostel? Číst dál »

Bezkonkurenční MP3 přehravač SanDisk Sansa Clip

Zahoďte neohrabaný iPod Shuffle, je tady SanDisk Sansa Clip. Miniaturní hudební přehrávač s velmi kvalitním zvukem, který se mimo jiné může chlubit rozměry, kapacitou, designem a hlavně cenou. Číst dál »

ø 3 (967 hlasů) | CrazyDog | Technologie | 8 komentářů
Co je na obrázku? + vyhodnocení

Když jsem si dnes hrál s mobilním foťákem, tak mě napadlo vytvořit soutěž podobnou jako je v časopise abc zvanou „Co je na obrázku?“. A tak jsem si pro vás připravil 8 fotografií vyfocené z detailu mobilem Nokia 2630 aby to bylo těžší. Číst dál »

27.úno 2009
12:13 odp.

Reálně ohnivý text v Gimpu

Reálně ohnivý text v Gimpu

Je to už opravdu dlouho co jsem psal poslední tutoriál pro Gimp a proto bych se chtěl zase rozepsat a jelikož tady už máme ledový text, tak začnu opravdu reálně ohnivým textem v Gimpu. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: