Blog [stránka 3/15] » CrazyDog ~ Multi-blog

15.říj 2010
10:38 odp.

Ukázky z předvolebního výlepu

Ukázky z předvolebního výlepu

Před volby jsou všechny volební strany velice aktivní hlavně na reklamě. Všude rozlepené volební plakáty, tím myslím hlavně těch černých výlepu na autobusových zástavkách. Já jako lepič u společnosti Rengl s.r.o. jsem to poznal na vlastní kůží, protože mým neatraktivním úkolem strhávaní tohoto výlepu. Číst dál »

Google Chrome - nejlepší náhrada rozšíření z Firefoxe

Firefox používám hodně dlouho jako hlavní prohlížeč a tak není divu, že jsem si jej velmi oblíbil. Jenže mě také dlouho deprimoval svou rychlosti a jinými nedostatky. Dlouhou dobu však nebyl absolutně žádný konkurent (rozšíření je návykové) než nastoupil super rychlý Google Chrome se svými rozšíření. Číst dál »

Rádio soutěž - tak mi to zase vyšlo

Není to tak dávno co jsem psal o výhře v rádiu Kiss Morava, kde se mi poštěstilo vyhrát tři pizzy. A tak se mi poštěstilo podruhé, jen v jiném rádiu a to v Helaxu. Číst dál »

Co obnáší stát se LEPIČEM? Úplná alchymie

Když jsem zjistil, že finančně nevycházím, tak jsem se začal poohlížet o různých brigádách na víkendy. Na velmi zmámen portálu prace.cz jsem objevil brigádu od společnosti RENGL s.r.o. a to lepení plakátu na oficiální plakátovací plochy. Tato nabídka mě zaujala už jen z důvodu, že se jedna o jednodenní vylep týdně. Tak jsem zavítal na stránky RENGL a vyplnil krátký formulář. Potom jsem čekal co se bude dít dál. Číst dál »

Po sto létech nově a v novém - tak se kochejte

Konečně jsem dokončil, to co jsem sliboval již hodně dlouho (myslím, že to budou téměř tří roky). Ano, jde o tenhle zbrusu nový web s novým jádrem a novým stylem. Tento původně multi-web přejmenovaný na multi-blog (CDMB) byl jíž několikrát předěláván, jak designově, tak i skriptově. Tak doufám, že se mi konečně povedl a i vám se líbí. Číst dál »

Problém s cyklobrašnou do rámu GT Avalanche

Pokud vlastníte kolo značky GT Avalanche (případně Outpost či Aggressor) s triple triangle rámem, tak jistě víte že mezi-rámovou cyklobrašnu musíte pořídit zase jedině značky GT s vybraním pravě pro zmiňovaný triple triangle rám. Jenže málokdo ví že brašny GT jsou určené pro kola výší třídy jako je Zaskar. Jelikož má Avalanche vedené lanka pod rámovou trubkou, tak není možnost uchycení brašny aniž bychom lanka nepřiškrtili.

A tak jsem se nad tím zamyslel a vymyslel řešení. Potřebujete jen šikovné ruce a trochu švadlenčiných dovednosti. Číst dál »

ø 2.9 (1305 hlasů) | CrazyDog | Cyklistika | 5 komentářů
Xbox 360 kupředu - PlayStation 3 končí

Než začnete reagovat z nadpisu článku nebo z prvních pár vět, tak si prosím přečtěte celý článek. Opak je pravdou.

Dětí křičí - „My máme PlayStation 3“. Kdo má víc? Přece ti, co mají božský Xbox 360 - nejlepší herní konzole tisíciletí.

I když je PlayStation 3 daleko výkonnější stroj, kterému je servírováno 45GB dat grafiky a herního kódu, tak Xbox 360 se snaží vypořádat s 8GB dat. Musíme uznat, že se optimalizace na úkor kvality celkem daří. Přesto je PlayStation o takřka 2000,- dražší. Chytrý člověk si půjde koupit novou sekačku do Mountfieldu a dostane Xbox 360 úplně zadarmo. A sekačkou může posekat trávník kolem panelového domu a ještě si vydělá za prospěšné práce. V tomto případě se výdělek hodí, aby pokryl náklady za online hrání v Xbox Live. Číst dál »

ø 3.1 (1339 hlasů) | CrazyDog | Konzole | 21 komentářů
Velká rohová vana - hit pro hloupé

Velké rohové vany se stávají čím dál tím větším hitem jak v rodinných domech, tak i v panelových. Chaty nejsou žádnou výjimkou. Podle mých instalatérských zkušenostech soudím, že uživatele raději sáhnou po rohové vaně díky luxusnímu působení. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: