Blog [stránka 2/15] » CrazyDog ~ Multi-blog

Změna stylu na Facebooku pro Firefox a Chrome

Už vás nebaví ten modro-bílý obleček Fejsbůku a toužíte po novém z dílny jiných designerů nebo dokonce po originálním - vlastním? Pokud používáte Firefox či Chrome, tak jste ti šťastnější oproti těm, co fejsbůkují na těch „hloupějších“ prohlížečích. Číst dál »

21.říj 2012
04:04 odp.

Revoluční poštovní schránka

Poštovních schránek je nespočetné množství a to buď nějaké ty „standardizované“ tvary do paneláku (plechové podélné či plechové na výšku) a nebo k rodinným domkům jsou zase takové stříšky z novinovou rulou. Jsou ale i různé podomácku udělané z odpadní plastové trubky nebo ze silniční značky, která původně sloužila k upozornění na krajnici silnice. Číst dál »

Google Street View pro celou Českou republiku - bleskovka

Neuvěřitelné! Street View neboli virtuální procházka je kompletní pro celou Českou republiku a to dříve než daleko větší a zajímavější státy, jako je například Německo, Rakousko, Polsko či Maďarsko Číst dál »

21.úno 2011
09:18 odp.

Má mobilní historie

Má mobilní historie

Abych si v budoucnu zavzpomínal a jistě i vám připomněl, co před pár lety bylo iN - jsem se i díky inspiraci Freezyho rozhodl vypsal svou mobilní historii. Vzpomínáte si na svůj první mobil a jak jste k němu přišli? Číst dál »

Jak vypnout XT9 u HTC Desire s Android 2.2?

Jsem nový a šťastný majitel HTC Desire. Desire je sice více jak rok starý, ale stále v perfektní kondici a i novinkám by to z fleku nandal. Ale k věci.
První věc, která mě neuvěřitelně deprimovala byla „automatické opravy slov“ v SMS zprávě. Jelikož je lepší SMS odesílat bez diakritiky (zkracování délky zprávy), tak je to velmi neužitečná funkce. Na první pohled (pro začátečníka) není ani jasné, jak tuto funkci vypnout. Číst dál »

Hudba se subwooferem neboli 5.1 či 2.1 zvuk ve Win7 [edit]

Zjistil jsem, že hodně uživatelů Windows 7 s 5.1 reproduktory má problém zprovoznit bas neboli subwoofer při hudbě nebo stereo filmu. Problém je, že hudba je vážně ve stereu, tak Windows nevidí důvod emulovat „SUB“ zvuk. Přesto je řešení jednoduché a s ovladači zvukovky nemá moc společného. Jedna se jen o systémové nastavení Windows 7. Číst dál »

ø 2.9 (1451 hlasů) | CrazyDog | Windows | 56 komentářů
17.pro 2010
10:02 odp.

A prase je doma

A prase je doma

Začalo to reklamou, která nás zaujala. My ji uvěřili. Začali jsme nakupovat, vystřihovat a lepit. Až toho bylo dost, tak jsme to zabalili a poslali. Uběhlo pár dní a prase je doma. Číst dál »

Nově instalované Ubuntu - Co doinstalovat? [upraveno]

Linux Ubuntu instaluji poměrně často nejen na svém stroji. A na každé nově instalovaném Ubuntu dodatečně doinstaluji chybějící aplikace, bez kterých se téměř nedá žit. Jelikož mě nebaví neustále uvažovat, které aplikace mi budou scházet, tak jsem se rozhodl si je zde vypsat. Doufám, že i vám linuxakům (hlavně těm méně zdatným) se budou hodit. Číst dál »

 
nejoblíbenější články:
novinky na webu:
informace: